Kontaktai

Susisiekti Santechnikos darbai

Santechnikos darbai Kaune

  • 8-614-33996

Santechnikos darbai Vilniuje

  • 8-614-33996

Santechnikos darbai Panevėžyje

  • 8-614-33996

Santechnikos darbai Marijampolėje

  • 8-685-08262
  • 8-685-08260

 

UAB „Mikludava“

Įmonės kodas: 151469538
PVM mokėtojo kodas: LT514695314
Registro tvarkytojas: VĮ Registrų centras.

Užklausos forma

Apačia

Santechnikos darbai visoje Lietuvoje

Filtrai

Vandens filtravimas. Kiekvieną naują vandens šaltinį reikia ištirti ir nustatyti jo sudėtį, jeigu priemaišų kiekis viršija nustatytas normas būtina prieš vartojimą pagerinti vandens kokybę.

 

Minkštinimas. Minkštinimo metu iš vandens pašalinami kalcio ir magnio junginiai. Kietą vandenį veikiant aukšta temperatūra šie junginiai sudaro nuosėdas ir nusėda ant vamzdžių, sanitarinių prietaisų ir sudaro nemažus nuosėdų sluoksnius, kuriuos vėliau tenka įvairiais būdais šalinti ar net keisti dalis ar visus prietaisus.

 

Nugeležinimas. Šie filtrai šalina geležį, manganą ir sieros vandenilį. Šios medžiagos keičia vandens spalvą ir suteikia jam kvapo. Šiais elementais užterštas vanduo praranda savo patrauklumą ir žmonės atsisako jį vartoti.

 

Mechaninis filtravimas. Tai kietų dalelių šalinimas iš vandens. Kietos dalelės gadina sistemos elementus, taip pat vanduo su kietomis dalelėmis yra nepatrauklus ir netinkamas vartojimui.

 

Nitratų šalinimas. Šie filtrai šalina nitratus ir nitritus, šios kenksmingos medžiagos vandens kvapo, spalvos ir skonio nekeičia ir nepasišalina virinant ar filtruojant kitais filtrais. Nitratų atsiradimo priežastys - tai dirvos tręšimas, nevalytų nuotekų išleidimas į gruntą.

© 2024 UAB “Mikludava” E-SPRENDIMAS: DIZAINO ARKLIUKAS