Kontaktai

Susisiekti Santechnikos darbai

Santechnikos darbai Kaune

  • 8-614-33996

Santechnikos darbai Vilniuje

  • 8-614-33996

Santechnikos darbai Panevėžyje

  • 8-614-33996

Santechnikos darbai Marijampolėje

  • 8-685-08262
  • 8-685-08260

 

UAB „Mikludava“

Įmonės kodas: 151469538
PVM mokėtojo kodas: LT514695314
Registro tvarkytojas: VĮ Registrų centras.

Užklausos forma

Apačia

Santechnikos darbai visoje Lietuvoje

Vamzdynų renovacija

Vamzdynų renovacija daugiabučiuose namuose. Keičiame viso namo senus karšto, šalto vandentiekio ir recirkuliacijos vamzdžius. Izoliuojame naujus vamzdynus taip sumažindami šilumos nuostolius. Sudarome medžiagų ir darbų sąmatas. Teikiame kvalifikuotą konsultaciją ir visada pasiūlom optimalų sprendimą pagal individualią situaciją. Šioje srityje dirbame daugiau nei 10 metų, turime aukštos kvalifikacijos meistrus, naudojam tik kokybiškas medžiagomis todėl visiems darbams teikiame 5 metų garantiją. Darbų metu prižiūrime tiek techninę tiek estetinę puses, dirbame kokybiškai ir tvarkingai. Siūlome lanksčias kredito gavimo sąlygas. Kreditas galimas tiek atskiriems žmonėms tiek visai bendrijai.

Darbų vadovas Matas Grigonis

8-614-33996

info@santechnikosdarbai.lt

 

Bendra informacija apie vamzdžius

Vandentiekio vamzdynai. Vanduo privalo atitikti higienos normas tiek išgavimo tiek vartojimo vietoje, todėl jo tiekimui turi būti naudojami vamzdžiai kurie nekeičia jo kokybės. Svarbiausi faktoriai: vamzdžių kaina, hidraulinės savybės, montavimo paprastumas.

 

Daugiasluoksniai vamzdžiai. Lengvai montuojami, nes yra lankstūs ir jungčių kiekis yra mažesnis. Vandens savybės išlieka nepakitusios, nes vamzdžiai nerūdija ir chemiškai neveikia vandens.

 

Lituojami PPR vamzdynai. Pigūs vamzdžiai, tačiau jų montavimas reikalauja daug imlaus darbo. Taip pat kaip ir daugiasluoksniai vamzdžiai nekeičia vandens savybių.

 

Plieniniai cinkuoti vamzdžiai. Sudėtingas montavimas nemaža kaina. Cinkuotų vamzdynų jau atsisakoma, nes plastikiniai patikimesni ir pigesni.

© 2024 UAB “Mikludava” E-SPRENDIMAS: DIZAINO ARKLIUKAS