Kontaktai

Susisiekti Santechnikos darbai

Santechnikos darbai Kaune

  • 8-614-33996

Santechnikos darbai Vilniuje

  • 8-614-33996

Santechnikos darbai Panevėžyje

  • 8-614-33996

Santechnikos darbai Marijampolėje

  • 8-685-08262
  • 8-685-08260

 

UAB „Mikludava“

Įmonės kodas: 151469538
PVM mokėtojo kodas: LT514695314
Registro tvarkytojas: VĮ Registrų centras.

Užklausos forma

Apačia

Santechnikos darbai visoje Lietuvoje

Radiatorinis šildymas

Radiatorinis šildymas. Tai tradicinis šildymo būdas, kuris šiuo metu konkuruoja su šildomosiomis grindimis. Radiatorinio šildymo privalumas tas, kad šildymo prietaisus nesunku įrengti ir esant reikalui juos pakeisti, taip pat naudojant termostatinius vožtuvus galima nesunkiai reguliuoti prietaiso galią, tačiau radiatorių paviršių temperatūra gan aukšta, todėl tai riboja jų panaudojimą, taip pat būna atveju kai radiatoriai gadina interjerą.

Radiatorinio šildymo montavimas. Radiatorinis šildymas gali būti montuojamas keliomis schemomis: kolektorinė arba stovinė sistema, dvivamzdė arba vienvamzdė sistema. Kiekvienu konkrečiu atveju gali būti taikomas vis kitoks sprendimas, renkamas tas, kuris užtikrintų geriausią šilumos paskirstymą pastate su mažiausiai montavimo kaštais, t.y. mažiausiai imlus darbui ir mažiausios medžiagų sąnaudos. Pačių šildymo prietaisų parinkimas tai atsakingas darbas, nes prietaiso dydis priklauso ne tik nuo patalpos ploto, bet ir išorės sienų šiluminės varžos ir dydžio bei langų dydžio ir išsidėstymo.

Radiatoriai. Tai šildymo prietaisai, kurie šilumą aplinkai atiduoda spinduliavimo būdu. Šiam šilumos perdavimo būdui reikia aukštos šildymo prietaiso paviršiaus temperatūros. Dažniausiai pasitaikantys radiatorių tipai: sekciniai ir plokštiniai.

Konvektoriai. Šildymo prietaisai, kurie šilumą aplinkai atiduoda konvekcijos būdu. Dažniausiai pasitaikantys konvektorių tipai: pastatomi, pakabinami ir įleidžiami. Konvektoriai nuo radiatorių skiriasi tuo, kad jų paviršiaus temperatūra yra žemesnė, dėl kito šilumos atidavimo tipo.

© 2024 UAB “Mikludava” E-SPRENDIMAS: DIZAINO ARKLIUKAS