Kontaktai

Susisiekti Santechnikos darbai

Santechnikos darbai Kaune

  • 8-614-33996

Santechnikos darbai Vilniuje

  • 8-614-33996

Santechnikos darbai Panevėžyje

  • 8-614-33996

Santechnikos darbai Marijampolėje

  • 8-685-08262
  • 8-685-08260

 

UAB „Mikludava“

Įmonės kodas: 151469538
PVM mokėtojo kodas: LT514695314
Registro tvarkytojas: VĮ Registrų centras.

Užklausos forma

Apačia

Santechnikos darbai visoje Lietuvoje

Vamzdynai

Daugiasluoksniai vamzdžiai. Patys populiariausiai vamzdžiai šildymo sistemų montavime. Pasižymi geromis techninėmis savybėmis, lengvai montuojami, nes yra lankstūs ir tai leidžia sumažinti jungčių poreikį. Dar vienas jų privalumas: galima montuoti paslėptai, dėl jungčių kokybės.

 

Lituojami PPR vamzdžiai. Vamzdžiai kieti, todėl reikia nemažai jungčių. Nerekomenduojama jų montuoti slėptai. Atvirai sumontuoti vamzdynus - tai imlus laikui darbas, nes tvarkingai sulituoti PPR vamzdžius reikia daug kruopštumo. Šių vamdžių privalumas maža kaina.

 

Variniai vamzdžiai. Varis - viena seniausių medžiagų naudojamų šildymo sistemoms. Greitai montuojami, galima montuoti tiek paslėptai, tiek ir atvirai, nes vamzdžiai atrodo tvarkingai ir negadina bendro patalpos vaizdo. Varis populiarus taip pat ir dėl gerų savo techninių charakteristikų. Pagrindinis varinių sistemų minusas - tai didelė jų kaina.

 

Plieniniai vamzdžiai. Dauguma 30-40 metų sistemų išvedžiotos plieniniais vamzdžiais, tačiau jos jau keičiamos plastiku. Nors metaliniai vamzdžiai atrodytų yra pigesni, tačiau bendri kaštai yra didesni. Metaliniai vamzdžiai ir jų jungtys gan gremėzdiški, todėl jiems reikia daug vietos. Šiandien, kai plastikiniai vamzdžiai savo savybėmis artimi plieniniams, šių sistemų lieka vis mažiau.

© 2024 UAB “Mikludava” E-SPRENDIMAS: DIZAINO ARKLIUKAS